Ferie czas zacząć

by - 15:50


Cześć wszystkim! Korzystając z przerwy międzysemestralnej postanowiłam zająć się blogiem jak i stroną, którą prowadzę już od prawie 4 lat. Ferie, które akurat przypadają na moją przerwę, spędzam w domu z angielskim. Oj tak z angielskim...

A co w międzyczasie? Oczywiście książka. Tym razem a raczej ponownie sięgnęłam po Agatę Chrisite Tajemnica rezydencji Chimneys.

Pretendent do tronu Herzoslovakii zostaje zamordowany podczas weekendowej wizyty w rezydencji lorda Caterhama. Nad rozwiązaniem delikatnej sprawy, komplikowanej dodatkowo przez fakt, że nie wszyscy goście występowali pod prawdziwymi nazwiskami, pracuje flegmatyczny inspektor Battle. Niezależnie wciąga się w nią także energiczny przybysz z kolonii - Anthony Cade.

Pokochałam jej książki. Przeczytałam już 3 i za każdym razem autorka zaskoczyła mnie rozwiązaniem zagadki jakim było morderstwo. Gorąco polecam! 

A co oprócz tego? Zakończyłam 5 sezon The Vampire Diaries i będę nadrabiać szósty. No i oczywiście na bieżąco oglądam Arrowa, którym jestem wręcz zafascynowana od roku. Zdecydowanie serial jest w moim klimacie. 


Wkrótce postaram się zamieścić pierwszą na tym blogu własną stylizację.

A jakie macie plany na ferie?

Pozdrawiam:)AronChupa - I'm an Albatraoz

You May Also Like

0 komentarze