Trochę o blogu, trochę o Złodziejce książek

by - 13:29


Cześć. Czas po świętach minął strasznie szybko. Zajęcia miałam dopiero w piątek, więc śmiało mogę powiedzieć, że miałam bardzo długi weekend. Trochę jestem na siebie zła gdyż mogłam ten czas wykorzystać efektywniej. Jednak jestem zadowolona z nowego szablonu na blogu. Trochę czasu zajęło mi dodawanie nowych funkcji w kodzie, ale pokonałam przeszkody, i oto jest! Jak oceniacie minimalistyczny szablon? Zawsze lubiłam tworzyć szablony na strony. Moje prace możecie znaleźć na GreenArrow.fan-strefa.pl i Dulce-Maria.fan-strefa.pl oraz na uchwyconekadrem.blogspot.com. Aczkolwiek bardzo to lubię, to jednak jest to czasochłonne zajęcie.

Choć kalendarzowa wiosna trwa już od jakiegoś czasu to w moim pokoju zagościła niedawno- w postaci kwiatka na stoliku. Taki mały akcent ożywił mój pokój. W święta skończyłam czytać Szepty zmarłych i wzięłam się za Złodziejkę książek. Ta pozycja już od kilku miesięcy stała na półce i czekała na swoją kolej. Choć z początku miałam pewne obiekcje co do stylu pisania tzn. nie spodobały mi się wtrącenia, takie przerywniki, które zawierały dodatkowe opisy. Jednak po kilkunastu stronach pierwotne uczucie "niesmaku" minęło a fabuła bardzo zaciekawiła. Jestem ciekawa dalszej fabuły.

Przyszedł moment, że zwątpiłam w bloga..., ale szybko odpędziłam tę myśl. Postanowiłam więc zmienić coś w tym blogu. Może macie dla mnie jakieś rady? 

Pozdrawiam ciepło :)

You May Also Like

3 komentarze

 1. Sama miałam chwile powątpiewanie w bloga ale zmieniłam wygląd i mi przeszło haha. O książce dużo słyszałam ale chyba żeby ostatecznie ją osądzić będę musiała sama przeczytać
  pozdrawiam
  http://blekitnypamietnik.blogspot.com/2015/04/springposzukujac-wiosny.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląd- super. Minimalistycznie i ładnie :)
  Podziel się z nami opinią :)

  OdpowiedzUsuń