Liebster Award

by - 14:13


Kilka dni temu otrzymałam nominację od soalicepl.blogspot.com. Dziękuję :) Jest to moja pierwsza nominacja, która bardzo mnie ucieszyła, bo bardzo dobrze bawiłam się przy układaniu odpowiedzi na pytania.

1. Dlaczego zaczęłam pisać bloga?
Pisałam bloga będąc już w gimnazjum, więc blogowanie nie jest mi obce. Po kilku latach przerwy i może także poprzez ten wielki szum na blogi postanowiłam do tego wrócić. Blog to pewnego rodzaju wyzwanie, aby popracować nad własnym stylem (na przestrzeni lat prowadzenia bloga to widać), poznać innych blogerów oraz wypracować w sobie systematyczność. Oprócz tego blog jest też dobrym miejscem, aby podzielić się z czytelnikami swoim zdaniem na jakiś temat.
2. Co wolisz: klapki, obcasy na słupku czy Creepers?
Raczej, żadne z powyższych. Najlepiej czuję się w trampkach i balerinach. Jednak jeśli mam wybierać to wolałabym obcasy na słupku.
3. Którego trendu w modzie nie znosisz?
Trendy w modzie są ulotne niczym bańka mydlana. Jakby się nad tym zastanowić to chyba obecnie nie podoba mi się trend na lekarskie klapki.
4. Gdybyś miała do wyboru, jakim zwierzęciem chciałabyś być?
Od zawsze fascynowały mnie motywy fantastyczne (w filmach, książkach), które przestawiały przemianę człowieka w zwierzę. To coś niesamowitego, dlatego gdybym miała taką możliwość to zastanawiałabym się między krukiem a wilkiem. Kruk bo może przemierzać przestworza i kojarzy mi się z wolnością, ale także z mrokiem nocy, a wilk bo symbolizuje siłę i niezależność. Niestety nie potrawie wybrać pomiędzy nimi :)
5. Jaka jest Twoja ulubiona marka modowa?
Raczej nie mam mojej ulubionej marki modowej. Kupuję to co mi się spodoba i jest godne swojej ceny. Jednakże, często robię zakupy w House ze względu na promocje i spodnie dopasowane do mojego wzrostu.
6. Jak opiszesz swoją osobę?
Trochę uparta samotniczka z artystyczną duszą. Lubię czas, gdy w ciszy, samotnie poświęcam się rysowaniu. Istny relaks dla ciała i duszy. Jak to zauważył mój chłopak, jestem straszną estetką, która potrafi pomarudzić.
7. Gdyby Twój dom stanął w płomieniach jaki modowy produkt chciałabyś uratować?
Ciężko powiedzieć. Moją ulubioną torbę na laptopa z laptopem :)
8. Gdybyś miała możliwość pracy w czasopiśmie modowym w jakim chciałabyś pracować?
Nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Zapewne Vogue bo tylko ono przychodzi mi do głowy.
9. Gdybyś miała szanse być jedną z Kardashians którą chciałabyś być?
Szczerze, to żadną. Niczym mnie do tej pory nie zafascynowały. Moją ikoną nadal pozostaje Nina Dobrev, i prawdopodobnie to jeszcze długo się nie zmieni.
10. Twoje ulubione danie?
Hmmm, smażona ryba z warzywami.
11. Gdybyś mogłabyć postacią z bajki i ubierać jedno ubranie przez całe życie, kim chciałabyś być?
Meridą Waleczną, bo miała swoje zdanie i potrafiła strzelać z łuku :)
No to już wszystko. Mam nadzieje że odpowiedzi przypadły Wam do gustu. Teraz nadszedł czas abym to ja nominowała blogi do tej gry. Są nimi:

 • jasminengirl.blogspot.com 
 • eunikovakinga.blogspot.com
 • homemade-stories.blogspot.com

You May Also Like

4 komentarze

 1. Fajne odpowiedzi kochana ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niewiele nas łączy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe odpowiedzi :)
  http://seethelifeofthisbetterparties.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. na drugie pytanie odpowiedziałabym podobnie, a na resztę pytam odpowiem później na blogu, dziękuję za nominacje ;)

  OdpowiedzUsuń