Jak zachować wakacyjne wspomnienia?

by - 09:03

Lubicie fotografować? Co dzieje się później z waszymi zdjęciami? Znikają w stercie innych, gdzieś na dysku twardym komputera? Jeśli tak to pomyślcie, w jaki sposób można je uwiecznić. W poście podpowiem w jaki sposób najlepiej zachować wakacyjne wspomnienia.

Nareszcie nastał okres wakacyjny, tak bardzo wyczekiwany przez wszystkich. To idealny czas na odpoczynek od szkoły, pracy i codziennej rutyny, ale także na rozwijanie swoich pasji, które zawsze odkładamy na później. Często taką odkładaną pasją „na później” jest fotografia.Warto więc odkurzyć swój aparat fotograficzny,który spoczywa gdzieś w szafie i przygotować go na Twoją przygodę życia.

Nic tak nie pobudza kreatywności jak letni słoneczny dzień z białymi obłokami na błękitnym niebie, czy zachodzące słońce wraz z grającymi świerszczami. Nawet letni deszcz dzwoniący o szyby to najlepsza okazja, aby poprawić swoje umiejętności fotograficzne. Pełni werwy i z pozytywnym nastawieniem wyruszamy w plener, gdzie wszystko wokół może stać się inspiracją. Okazji do fotografowania jest mnóstwo. 

fotoobrazy

Warto jednak pomyśleć, aby te niezapomniane chwile, zostały z nami na dłużej, a nie na kilka dni. O tym jak szybko można zapomnieć o zdjęciach zapisanych na karcie pamięci, bądź dysku twardym komputera, sami dobrze wiemy. Kolejne zdjęcia staną się kolejnymi megabitami na komputerze w żółtym folderze pod nazwą „Wakacje 2016”. Znam to z własnego doświadczenia, dlatego warto pomyśleć o tym, jak utrwalić te chwile na dłużej. Dobrym pomysłem są oczywiście tradycyjne zdjęcia, które obecnie można wywołać dosłownie za grosze i uzupełnić nimi albumy albo ramki do zdjęć. Chcesz coś oryginalnego? Pomyśl o fotoobrazie, czyli zdjęciu uwiecznionym na płótnie. Możliwość taką oferuje firma Foto4u.pl. Twoje autorskie zdjęcie nadrukowane będzie na wysokiej jakości płótnie malarskim typu Canvas i naciągnięte na sosnową ramę malarską. Atutem jest to, iż boki obrazu także są zadrukowane. Dzięki takiemu wykonaniu produkt jest gotowy do zawieszenia na ścianę i nie potrzebuje ozdobnej ramki. W ofercie znajdziecie fotoobrazy w różnych formatach (fotoobrazy prostokątne, kwadratowe i panoramiczne). Jest to też dobry sposób na ożywienie pomieszczenia, aby wyglądało nowocześnie. Ponadto nie martwisz się utratą swojego ulubionego zdjęcia z dysku twardego. Zawsze będziesz mieć go na ścianie, ładnie prezentując się przed znajomymi. Można łączyć kilka obrazów i zamiast jednego, pomyśl o zamówieniu kilku o różnych formatach w celu stworzenia estetycznego kolażu.

Wywołane zdjęcia lub te wydrukowane na płótnie to wspaniała pamiątka, która na długo uwieczni nie tylko cyfrowe migawki z niezapomnianych wakacji, uroczystości rodzinnych, czy też ważnych dla ciebie wydarzeń. Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Także pomyśl o fotoobrazie. Druga osoba na pewno się ucieszy. Od tej pory, ważne dla ciebie chwile będą towarzyszyły ci każdego dnia, o każdej porze. Patrząc na wiszące na ścianie zdjęcia lub fotoobraz, od razu przypomnisz sobie tamten szum fal, zapach powietrza, czy bliską ci osobę. A z czasem, docenisz dlaczego Twoi dziadkowie woleli mieć zdjęcia „pod ręką”. Po prostu to ma duszę.

You May Also Like

10 komentarze

 1. Super post !!!

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. wonderful post, kisses :)

  http://itsmetijana.blogspot.rs/

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawy pomysł na pamiątkę z wakacji ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł, u mnie najlepiej się sprawdza... zapisanie w głowie. I jeszcze mnóstwo zdjęć, które lubię oglądać w zimowe wieczory ;)

  www.maialis.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Excellent post (as always)!Thank you very much :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny post, przyjemnie się czytało :) Mam nadzieję, że w te wakacje poszerzę swoje umiejętności związane z fotografowaniem.
  Pozdrawiam i zapraszam - http://magda-ola.blogspot.com/2016/05/what-will-they-think-about-me.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam fotografować, więc to dla mnie chyba najlepszy sposób na zachowanie wspomnień :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny pomysł z tym fotoobrazem :)

  OdpowiedzUsuń
 9. aparat to jeden z moich wakacyjnych niezbędników :)

  OdpowiedzUsuń