Wattpad - Konkurs literacki Splątane nici

by - 20:43



Każdy z Was zna Wattpad. To idealne miejsce dla początkujących pisarzy, którzy chcą podzielić się swoim literackim dziełem ze światem. Czasem opublikowanie w takim miejscu zwykłej historii, która długi czas była poprawiana i pielęgnowana, to pierwszy krok do zostania poczytnym autorem.  

Wattpad  po raz kolejny organizuje konkurs literacki dla wattpadowych twórców zatytułowany „Splątane nici”. Letnią edycję konkursu swoim patronatem objęły znane wydawnictwa, takie jak: Wydawnictwo Jaguar, Wydawnictwo Albatros, Wydawnictwo Prószyński i S-ka, Wydawnictwo Helion, Wydawnictwo SQN, Wydawnictwo Dreams, Wydawnictwo Niezwykłe, Wydawnictwo Novae Res, Wydawnictwo Iskry, Wydawnitwo Lira, Biuro Literackie oraz blogerzy, instagramowicze i recenzencki.

W konkursie mogą wziąć prace z wielu kategorii m.in. fantasy, dla nastolatków, paranormalne, akcji, romans, przygodowe, kryminał. Nie ważne ile gwiazdek i wyświetleń ma twoje działo. Ważne czy masz w sobie odwagę, aby zawalczyć o podium? Nie zwlekaj i zrób ten pierwszy krok!

Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajdziecie tutaj.

You May Also Like

1 komentarze