O nas i blogu

Witaj na MówMiKate.pl!


Kim jesteśmy?

Mam na imię Kasia, ale możesz mówić mi Kate. W blogosferze działam od niemal dziesięciu lat. Swoją przygodę w sieci rozpoczęłam prowadząc strony fanowskie, ale z biegiem lat postanowiłam założyć bardziej osobisty blog. Nieodłączną częścią MówMiKate.pl jest współautor bloga - Emil, który zazwyczaj stoi za obiektywem, ale podobnie jak ja chętnie dzieli się swoją opinią na temat literatury i filmów.

Razem tworzymy zgrany duet, choć nasze gusta czytelnicze (i inne guściki) są bardzo zróżnicowane. Ja najczęściej sięgam po fantastykę, romanse, kryminały, poradniki i literaturę młodzieżową, Emil zaś wybiera literaturę faktu, science-fiction i powieści sensacyjne. Kiedy ja planuję zakupy w rytmie slow, on kalkuluje na jakie filmy warto wybrać się do kina.

Kim jestem? Przede wszystkim studentką rachunkowości, ale także ogromną miłośniczką książek, która swoje twórcze pomysły przelewa na elektroniczny papier. Moda to kolejne zainteresowanie, które staram się rozwijać, cały czas pracując nad własnym stylem. Czy moda i książki mogą się łączyć? Uważam, że tak! Książka dodaje kobiecie szyku i elegancji. Dlatego na blogu pokazuje, że można łączę te dwa elementy. Czy to w życiu, czy na zdjęciach.

O blogu:

MówMiKate.pl to blog lifestylowo-recenzencki, który jest odzwierciedleniem naszych zainteresowań. Kochamy literaturę, dlatego chętnie dzielimy się swoimi opiniami na temat przeczytanych książek. Ale literatura to nie wszystko. Znajdziesz tutaj także posty lifestylowe (np. moda, minimalizm, organizacja)
Share
Tweet
Pin
Share